Teikiamos paslaugos

Juridiniams asmenims

Fiziniams asmenims

Šiais laikais daugelis įmonių savininkų ir vadovų puikiai suvokia, kaip svarbu tinkamai apsaugoti savo verslą. Teisingas ar neteisingas rizikos įvertinimas ir tinkamai ar netinkamai parinkta draudimo apsauga gali nulemti verslo ateitį įvykus gaisrui, užklupus stichinei nelaimei, įvykus nelaimingam atsitikimui, ar tretiesiems asmenims pareiškus pretenzijas atlyginti dėl įmonės kaltės patirtą žalą.

Kaip įsitikinti, kad turimas draudimas yra toks, kokio tikimasi ir kokio iš tiesų reikia įmonei? Ne taip jau sunku susipainioti tarp daugelio draudimo sutarčių su skirtingomis sąlygomis, kainomis ir draudimo sumomis. Būtent čia ir gali pagelbėti profesionalus draudimo tarpininkas, kuris turėtų padėti suprasti ir nustatyti įmonės poreikius, išrinkti (o jei reikia - sukurti) labiausiai lūkesčius atitinkantį draudimo sprendimą, "išversti" draudimo sutarčių kalbą į suprantamesnę, o atsitikus nelaimei - pasirūpinti, kad nuostoliai būtų atlyginti kuo greičiau. Savo darbe mes visuomet siekiame tobulumo, jį mes suprantame taip: numatyk ir įgyvendink kliento lūkesčius ir reikalavimus anksčiau, nei jie bus ištarti garsiai. Mes vertiname visus savo klientų atsiliepimu ir pastabas, susijusias su mūsų darbu. Teigiami ar neigiami, visi komentarai, siūlymai ar nusiskundimai labai laukiami.

Pastaruoju metu draudimo rinka Baltijos šalyse vystosi labai sparčiai - atsiranda naujų draudimo produko ankstesni nuolat tobulinami. Todėl, jei norite būti tikri, kad Jūsų įmonėje taikomos šiuolaikiškos riziko valdymo ir draudimo priemonės, turite nuolat tuo domėtis ir skirti tam nemažai laiko.

"Finlitte" Jums siūlo efektyvią priemonę - draudimo auditą. Atlikdami tokį auditą, mes analizuojame įmonės rizikos valdymo situaciją ir galiojančias draudimo sutartis. Atlikę tyrimą, pateikiame nepriklauso nuomonę, atsižvelgdami į padėtį draudimo rinkoje, susiklosčiusią praktiką bei mūsų patirtį draudžiant atitinkamą veiklą vykdančias įmones.

Savo potencialiems klientams draudimo auditą mes atliekame nemokamai arba už simbolinį mokestį. Tai leidžia įmonei įvertinti mūsų profesionalumą ir pamatyti, kokios naudos galėtų duoti tolesnis mūsų bendradarbiavimas.